Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Нова модульна покрівля для даху

Компанія Ruukki, що пропонує найновіші будівельні рішення, представляє новий продукт - Ruukki® Hyygge

Більше можливостей з Ruukki Hyygge
 
Ruukki® Hyygge - це інноваційний покрівельний продукт, який ідеально відповідає сучасним архітектурним тенденціям завдяки простій і елегантній формі. Продукт доступний у двох варіантах - з канавками і без канавок - дозволяє виконати монтаж трьома способами в залежності від власних уподобань замовника.
 
Ruukki® Hyygge - ідеальне рішення для тих, хто бажає об’єднати скандинавський стиль та простоту з теплотою і комфортом будинку, поєднати природу з сучасністю.
 
Новий продукт від Ruukki - ідеальне будівництво. Модульні листи Ruukki® Hyygge пропонуються в трьох кольорах: графіт, антрацит і чорний, з товщиною 0,6 мм.
 
Висока якість, гарантована Ruukki
 
Ruukki® Hyygge виготовляється у покритті GreenCoat Purex, що надійно захищає від ультрафіолетового випромінювання, корозії та подряпин, клас якості Ruukki 40.
Ruukki® Hyygge  забезпечує не лише візуальну естетику, а в першу чергу, комфортне життя.
Ruukki® Hyygge  - це повноцінне рішення для людей, які цінять інновації та стиль.
 
Версия для печати | Обсудить статью на форуме
Комментарии
Читайте также
Для каждого автовладельца с приходом осенней непогоды и в преддверии зимних холодов обостряется проблема защиты транспортного средства.
На сегодняшний день практически никто не может представить свою жизнь без холодильника. Основные запасы пищи многие люди хранят именно в холодильнике. Поэтому никто из людей не хочет, чтобы он сломался. Многие люди думают так, что если Вы купите качествен
Гараж является неотъемлемой часть любогопроектазагородного дома потому, что большая часть тех, кто его строит, имеет личный автотранспорт. Нередко семья имеет две, а то и три машины. Разме
Все статьи рубрики Прочее© 2005 - 2018 Строительный портал UkrStroy.net