Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Українцям доведеться купувати газ у Росії дорожче, ніж прогнозували

23 мая 2011г. 14:32

Газ для українців коштуватиме у третьому кварталі цього року не $313, а $350 за 1000 куб. м, а в четвертому - не $347, а $400.

Про це повідомив заступник директора департаменту нафти й газу Міненерго Костянтин Бородін, пише газета "Сегодня".

Причому в цій ціні уже врахована знижка в $100 з боку "Газпрому", про яку домовилися президенти Віктор Янукович і Дмитро Медведєв у 2010 році.

Зростання цін пов"язане з несподіваним подорожчанням нафти через події на Близькому Сході.

Економіст Віктор Лисицький зазначає: "Це серйозно погіршило торговельний баланс України, адже за підсумками I кварталу перевищення імпорту над експортом склало більше $1,55 млрд, хоча рік тому було навпаки - продали більше на $180,6 млн, в основному це через дорогий газ".

Тим часом, експерти видання вважають, що переговори між "Нафтогазом" і "Газпромом" знову застопорилися, адже незважаючи на анонсований Кабміном приїзд до Києва голови "Газпрому" Олексія Міллера, він так і не з"явився в Україні.

"Швидше за все, робочій групі не вдалося домовитися про щось конкретне, тому й не приїхав. Поки Росію все влаштовує, незважаючи на вимоги не тільки Європи, але й України знизити ціну", - каже незалежний експерт Валентин Землянський.

А міністр ПЕК "тіньового Кабміну" Олександр Гудима вважає, що Росія розраховує на те, що Україні нікуди буде подітися напередодні зими без газу, і своєю непоступливістю вона схиляє Київ до вступу в Митний союз.

Источник: http://www.pravda.com.ua/
Просмотров: 1258
Комментарии
Читайте также
Городские власти собираются облагородить Парк культуры и отдыха.
02 февраля 2014г.   
Если супруги воспитывают трех и больше детей в возрасте до 18 лет, каждый из родителей имеет право на льготу относительно уплаты земельного налога за земельные участки, принадлежащие ему на правах частной собственности.
12 ноября 2013г.   
Согласно данным Лиги экспертов Украины, после внедрения новых механизмов в сфере регистрации недвижимости количество сделок с недвижимым имуществом уменшилось с 176,7 тыс. в первом полугодии 2012 года до 167,5 тыс. в первом полугодии 2013 года.
28 октября 2013г.   
Все новости рубрики Регионы

© 2005 - 2020 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке