Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Водоспади по склу від дизайн студії Романа Москаленка

Водоспади по склу від дизайн студії Романа Москаленка
Наша дизайн студія є безсумнівним лідером в області ексклюзивного аква дизайну. Один з напрямків в аква дизайні на якому ми спеціалізуємося - це декоративні водоспади по склу.
Розробляючи домашній водоспад по склу, стіновий водоспад в квартирі або рельєфний водоспад по склу, ми робимо акцент на його стиль і форму виробу, оздоблювальні матеріали та текстури. Для нас важливо домогтися необхідної відповідності інтер'єрної композиції до обраного стильового напрямку в інтер'єрі.
Водоспад по склу в інтер'єрі, як правило є активним, динамічним і дуже красивим елементом декору і центром інтер'єрної композиції. З його допомогою ми дуже красиво і вишукано підкреслюємо стильовий напрямок в інтер'єрі і виділяємо ту чи іншу зону в дизайні приміщення.
Створюючи штучні водоспади по склу, ми також розглядаємо їх функціональну сторону, крім візуальної краси виробу, вони використовуються як очищувач і зволожувач повітря.
Замовляючи у нас водоспади по склу для будинку Ви отримуєте насамперед унікальну, функціональну і дуже красиву аква композицію, яка підкреслить ексклюзивність Вашого інтер'єру, роблячи його ще більш красивим і привабливим.
Цена: 1 грн. / услуга
Регион: Черновицкая область, г. Черновцы, ул. Хотинская, 43
Контактный телефон: 0951054285, 0509955717
Контактное лицо: Москаленко Роман Валентинович
Обновлено 03 июня 2020г.
Поделиться объявлением

© 2005 - 2021 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке