Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Тігіпко придумав гарантовані зарплати

04 апреля 2011г. 15:47

Міністерство соціальної політики ініціює введення гарантованої заробітної плати. Про це на прес-конференції сказав віце-прем"єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

За його словами, така норма міститься у законопроектах щодо легалізації заробітних плат і робочих місць.

"Ми пропонуємо ввести поняття, якого до сьогоднішнього часу не було в Україні, - гарантованої заробітної плати", - сказав Тігіпко.

За словами віце-прем"єра, при введенні гарантованої заробітної плати працівники підприємств будуть поділені на 8 категорій: найпростіші професії (мінімальна зарплата), малокваліфіковані працівники, кваліфіковані працівники, висококваліфіковані працівники, технічні службовці, фахівці, професіонали та керівники підприємств.

Тігіпко підкреслив, що гарантована зарплата для кожної категорії буде розраховуватися згідно з певним коефіцієнтом, на який буде множитися мінімальна зарплата.

Він зазначив, що коефіцієнти на даний момент прораховуються, однак підкреслив, що коефіцієнт для гарантованої зарплати керівника підприємства повинен бути не менше 5.

Віце-прем"єр повідомив, що такі категорії будуть поширюватися на приватний сектор, який не охоплений галузевими угодами.

Источник: Правда
Просмотров: 1257
Комментарии
Читайте также
Кабмин ввел новые правила, по которым украинцам предоставляется субсидия при оплате коммунальных услуг. К 1 июля эти тарифы должны подняться примерно на 40%. Мы выяснили, кто теперь может получить скидку.
09 апреля 2014г.   
Цены на жилье формируются в Украине по тому же принципу, что и цена на все остальные продукты – ее определяет спрос, - об этом рассказал Лев Парцхаладзе, глава Конфедерации строителей Украины.
15 ноября 2013г.   
Как столичная власть распределит бюджет столицы — 1,7 млрд грн. Картина вырисовывается достаточно хорошая, правда, есть один нюанс - скоро выборы.
31 января 2013г.   
Все новости рубрики Экономика

© 2005 - 2020 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке