Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Штахет металевий

Ширина штахет 10,8мм.та 11,5мм.,
Висота: будь яка- згідно побажань замовника

Цена: 25,00 грн / м
есть в наличии
Заказать товар
Адрес: Киев и область, Киев, 02660, Киев, проспект Освободителей 3-А
Контактный телефон: 8098 270-1448, 8044 362-8290/80 (Фесенко Татьяна)
Штахет металевий, Киев

Штахет металевий , штахетки з металу, штахетник огорожа.
Ширина штахет 10,8мм.та 11,5мм.,
Висота: будь яка- згідно побажань замовника
Верхній край: рівний, трапецевидний, заокруглений
Пропонуємо Вам чудову альтернативу популярному дерев’яному паркану і паркану з профнастилу – штахетну огорожу. Штахетна металева огорожа має безліч переваг, основною з яких є її легкість і прозорість.
На відміну від суцільних огорож, штахетна металева огорожа не створює обмежений закритий простір, не утворює тінь на територію, дозволяє демонструвати пишні клумби і газони Вашої ділянки.
Разом з тим огорожа з металевого штахетника є міцною конструкцією, що надійно виконує свої захисні функції, оберігаючи територію від проникнення сторонніх осіб, тварин та поглядів цікавих та заздрісних сусідів.
Штахетна металева огорожа не потребує фарбування та догляду, оскільки штахетини з оцинкованого металу і покриті полімерною фарбою. Це забезпечує надійний захист металу від зовнішніхфакторів, таких як дощ і сніг. Широка кольорова палітра фарб дозволяє реалізувати самі сміливі дизайнерські рішення.
Штахетна огорожа має широке застосування. Чудово підходить для огородження заміських будинків, елітних котеджів, офісних будівель, садів, квіткових клумб та іншого. Особливо така огорожа незамінна для обмеження доступу до ділянок. Адже якщо такі території огороджувати високим суцільним парканом виходить відсутність руху повітря, а це негативно позначається на комфорті проживання на таких територіях.

Обновлено 17 января 2019г.
Поделиться в


© 2005 - 2019 Строительный портал UkrStroy.net