Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Пінопласт Століт в асортименті ПСБ-25,ПСБ35

Пінопласт Століт ПСБ-25 та ПСБ-35 використовується для утеплення будинків та споруд,підлог та інше.

Цена: 750 грн.
в наличии
Заказать товар
Получить скидку 2%
Адрес: Тернопольская область, Тернополь, Чубинського
Контактный телефон: 067-354-61-97,098-645-15-97 (Сніжок Василь Сергійович)
Пінопласт Століт в асортименті ПСБ-25,ПСБ35, Тернополь

Пінопласт «Століт™ 25 Універсал» використовується для утеплення стін, дахів усередині жорстких конструкцій. Володіє кращими тепломеханічними властивостями, ніж ПСБ-С-15.
Застосування:
– утеплення стін виконане методом «легкий мокрий» чи «легкий сухий»;
– наповнення стін каркасного будинку;
– карнизи, дверні рамки, перемички та інші місця, в яких є ризик виникнення містка холоду;
– лоджії балконні;
– зовнішній шар стін каркасного будинку;
– для вирівнювання стін під штукатурку;
– простір між та під кроквами в похилих дахах.
УТЕПЛЕННЯ СТІН ЛЕГКИМ ”МОКРИМ” МЕТОДОМ
Цей тип ізоляції є чи не найрозповсюдженішим у Європі. Метод достатньо простий та надійний. Але, увагу необхідно звернути на механічну, фізичну, хімічну сумісність всіх компонентів системи. Від цього залежитиме якість та довговічність Вашого фасаду. Наприклад, у Німеччині гарантійний термін служби утепленого таким методом фасаду, складає мінімум 25 років.

В Україні цей метод є, практично єдиним способом термореконструкції існуючих будинків. Легкий ”мокрий” метод утеплення чудово підходить як для утеплення особняків, так і для багатоквартирних будинків. Нанесення на пінопласт різноманітних штукатурок дозволяє надавати будівлям різноманітного сучасного вигляду. Варіантів дизайнерського вирішення фасадів. практично безліч.

Фасадні системи легкого ”мокрого” типу з ізолюючим шаром з пінопласту, за своїми споживацькими властивостями, переважають системи з іншими утеплювачами. Пінопласт має меньшу вагу, ніж інші утеплювачі, і набагато жорсткіший, його простіше обробляти та кріпити до стіни. Важкі утеплювачі з часом можуть призвести до деформації пластикових дюбелів. Пінопласт не боїться вологи, його стійкість до вітрових та ударних навантажень вища ніж у волокнистих утеплювачів, відповідно на фасаді Вашого будинку не з’являться тріщини. Як нам вже відомо, стіни не дихають, тому питання інсталяції дорожчих ніж пінопласт утеплювачів є дуже риторичним. . Деякі утеплювачі, через насиченість певними хімічними речовинами, можуть призвести до вимивання кольору з сусідніх матеріалів (штукатурки, розчину). Пінопласт - ніколи.

До останнього часу мінусом у використанні пінопласту вважалась його пожежна небезпечність. Цей міф про пінопласт підтримують лише продавці альтернативних утеплювачів, чи не єдина перевага їх товару лише в тому, що він не горить. Офіційно проведені в Швейцарії, Польщі, Росії та інших країнах натурні пожежні випробування систем утеплення легким ”мокрим” методом довели, що пінопласт не впливає на процес розповсюдження пожежі фасадом і не є більш небезпечним будматеріалом ніж багато інших широкоро зповсюджених будматеріалів. В Україні вже є системи утеплення фасадів пінопластом легкого “мокрого” типу, що пройшли протипожежну сертифікацію, отримавши індекс пожежної безпеки - “нуль”. Не забувайте, ізолюючи фасад свого будинку пінопластом, Ви вносите неоціненний вклад в екологію планети.
 

Рекомендації з виконання
1. Оцініть надійність будівельної підоснови. Несуча властивість підоснови (стіни) має складати не меньше 0,08 мПа. Основа не повинна надто швидко всмоктувати вологу, так як це може призвести до швидкої втрати води клейовою сумішшю та до низької адгезії, що в свою чергу призведе до поганої міцності системи. Основа має бути відносно рівною, перепад не більше 1 см/1 м.п - поверхні для приклеювання та 2 см/1 м.п. - приклеювання та дюбелювання, 3 см/1 м.п. - приклеювання, дюбелювання, направляючі рейки. Основу необхідно очистити від жиру, пилу, залишків старого розчину чи штукатурки. Якщо необхідно - проведіть дрібний ремонт основи, вирівняйте нерівності за допомогою того ж клею для пінопласту. Проведіть пробне наклеювання пінопласту.
2. Якщо цього вимагає технологія монтажу системи, прогрунтуйте спецгрунтом підоснову.
3. Встановіть цокольну рейку (профіль, кутник) по поверхні стіни та на кутах будівлі. Не забудьте про делітацію - відступ від поверхні грунту, під впливом морозів можливе коливання поверхні грунту, що може призвести до знищення системи утеплення, змонтованої занизько.
4. Закріпіть панцирну сітку на цокольній рейці так, щоб сітка виступала над рейкою на 10 см. Знизу сітку необхідно випустити на 20 см. (в деяких системах утеплення ця умова не є необхідною).
5. Згідно інструкції виробника, приготуйте клеючу суміш. Нанесіть клей (бажано, високоякісний та недорогий клей ”Століт”™) на плиту пінопласту за методом ”валок-крапка” , на край плити полоскою товщино. 1,5-2 см. та по площині плити крапками (6-8 на плиту).
6. Встановіть перший ряд плит на цокольну рейку. Плити притискайте до стіни щільно. Клей, що може виступити з поміж плит - негайно приберіть.
7. Встановіть наступний ряд плит починаючи з кута будинку. Першою втсановіть половинку плити, випустивши її за кут на товщину самої плити. Таким чином Ви зформуєте зубчастий кутовий замок для перев’язки плит та перев’яжете шви між плитами пінопласту по всій поверхні стіни. Щільно притискайте плити одна до одної , уникаючи виникнення містків холоду. Наступний ряд зверху розпочинайте з цілої плити.
8. Після приклейки плит по всій поверхні - зачеканьте можливі щілини за допомогою клинків з пінопласту або експансивної пінополіуретанової пінки.
9. Після затвердіння клею (мінімум 24 години) поверхню ізоляційного щару необхідно вирівняти. Вирівнювання проводьте за допомогою терки, вкритої крупнозернистим абразивним папером або вібраційною шліфмашиною.
10. Якщо необхідно, або цього вимагає технологія монтажу системи, проведіть дюбелювання пінопласту. Отвори під розпірні дюбелі, необхідно свердлити мінімум на 5-6 см. в несучу стіну. Розмістіть дюбелі так, щоб шляпки щільно прилягали до пінопласту. Забийте або вкрутіть сердечник дюбеля. На 1 кв.м., як правило, монтують 5-8 дюбелів (в залежності від умов експлуатації системи).
11. Підсильте кути віконних та дверних отворів. Підсильте місця прилягання пінопласту до столярних, слюсарних та інших конструкційних елементів шляхом наклеювання армуючої сітки хрест-навхрест за допомогою стійких клеючих мас - акрилових герметиків, наприклад.
12. Підсильте спецкутниками та панцирними елементами віконні та дверні відкоси, кути будинку.
13. Якщо необхідно, підсильте температурні шви спецстрічкою. Ущільніть спецстрічкою місця прилягання пінопласту до вікон .
Встановіть підвіконні зливи.
14. Нанесіть на пінопласт тонким шаром клеючу суміш. Зубчатою теркою зформуйте канавки. Рівномірно, зверху в низ, ”втопіть” у клейовій сумішші склопластикову армуючу фасадну сітку (лугостійку). Шар клею над пінопластом має бути не меньше 2 мм. Кожний наступний ряд сітки приклеюйте з напуском на попередній - 10 см. Сітку необхідно виводити на всі виступаючі елементи стіни. Неможна шпаклювати сітку попередньо її розвішавши і не ”втопивши” в клейову підоснову. Базовий захисний шар має сохнути не меньше 48 годин.
15. В залежності від вимог кожної конкретної системи утеплення, проведіть роботи з підготовки, грунтування, нанесення шару декоративної штукатурки.

Мінімальна товщина пінопласту ”Століт”™ПСБ-С-25 для ізоляції стін легким ”мокрим” методом - 5 см. Рекомендована товщина - 10 см. Товщина для ”енергозберігаючого будинку”- 15 см.

Питання енергозбереження сьогодні як ніколи стоїть на перших місцях для кожної сім’ї і стратегічно для цілої країни загалом, що виражається у суттєвій економії сімейного бюджету на опаленні своєї оселі і енергетичній стабільності економіки цілої країни. Споживаючи менше енергоресурсів, кожен з нас робить нехай не великий, але в загальному вагомий внесок у збереженні екології та природних ресурсів Землі.

Обновлено 05 сентября 2015г.
Поделиться в


© 2005 - 2021 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке