Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Гранітна бруківка.

Гранітна бруківка в асортименті. Різана. Колена. Колено-різана. 5*5*5, 10*10*5, 10*10*10

под заказ
Заказать товар
Адрес: Львовская область, Львів, 79024
Контактный телефон: (032) 24-77-484 (Антик)
Гранітна бруківка., Львів

Компанія «Антік» займається виготовленням гранітної бруківки. Термін служби бруківки з граніту вимірюється століттями. Всім відомо, що термін служби граніту значно перевищує термін служби будь-яких інших матеріалів, які застосовують зараз в будівництві.

Граніт має властивість протистояти температурним циклам, осіданню, витримує великі ударні навантаження і вібрації. Доказ тому - старовинні європейські мостові, вулиці і площі, які існують тисячоліттями і при цьому мають майже первозданний вигляд, тому відмінно вписуються як в історичні частини міста, так і в сучасні райони.

Бруківка гранітна має ряд переваг перед бетоном та асфальтом, саме тому активно використовується в ландшафтних роботах. З її допомогою будь-який ландшафт стане ексклюзивним і неповторним за формою і обрисом. Багата палітра кольорів бруківки гранітної у Львові задовольнить навіть найвишуканіший смак, а також буде гармоніювати з фасадом будівель та інших споруд. Фахівці нашої компанії зроблять бруківку гранітну такою, якою її робили майстри сотні років тому, використовуючи матеріал, що зовсім не поступається за якістю.

Бруківка з граніту екологічно безпечна. Купити гранітну бруківку за адекватною ціною ви можете в компанії «Антік». Гранітне покриття не примхливе і практично не вимагає ремонту. Вартість такого покриття з природного каменю обходиться приблизно в 7 разів дешевше, ніж бетонне або асфальтоване покриття.

Гранітна бруківка буває трьох видів: бруківка гранітна колена, різана і різано-колена. Найбільш вигідний варіант - колота гранітна бруківка. Така бруківка підходить для садових доріжок і автомобільних майданчиків. Має нерівності лицьової частини, пов'язані зі специфікою виготовлення, при цьому виглядає дуже благородно і вишукано. Різана бруківка - найбільш комфортний варіант, так як укладається практично без шва і лицьова частина її набагато рівніша, ніж у коленої, має шорсткість проти ковзання. Різано-колена - гранітна бруківка, що представляє щось середнє між перерахованими вище варіантами. Буває з різаним верхом (для пішохідних доріжок) і з різаним периметром (для досягнення мінімального шва між бруківкою), най економічніший варіант дорожнього покриття.

Обновлено 04 февраля 2016г.
Поделиться в


© 2005 - 2019 Строительный портал UkrStroy.net