Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Нова модульна покрівля для даху

Компанія Ruukki, що пропонує найновіші будівельні рішення, представляє новий продукт - Ruukki® Hyygge

Більше можливостей з Ruukki Hyygge
 
Ruukki® Hyygge - це інноваційний покрівельний продукт, який ідеально відповідає сучасним архітектурним тенденціям завдяки простій і елегантній формі. Продукт доступний у двох варіантах - з канавками і без канавок - дозволяє виконати монтаж трьома способами в залежності від власних уподобань замовника.
 
Ruukki® Hyygge - ідеальне рішення для тих, хто бажає об’єднати скандинавський стиль та простоту з теплотою і комфортом будинку, поєднати природу з сучасністю.
 
Новий продукт від Ruukki - ідеальне будівництво. Модульні листи Ruukki® Hyygge пропонуються в трьох кольорах: графіт, антрацит і чорний, з товщиною 0,6 мм.
 
Висока якість, гарантована Ruukki
 
Ruukki® Hyygge виготовляється у покритті GreenCoat Purex, що надійно захищає від ультрафіолетового випромінювання, корозії та подряпин, клас якості Ruukki 40.
Ruukki® Hyygge  забезпечує не лише візуальну естетику, а в першу чергу, комфортне життя.
Ruukki® Hyygge  - це повноцінне рішення для людей, які цінять інновації та стиль.
 
Версия для печати | Обсудить статью на форуме
Комментарии
Читайте также
Выбрать листогиб гидравлический предлагается, когда возникает необходимость в выполнении гибки листового металла. При этом данному виду листогиба свойственные свои особенности и преимущества, с которыми предлагается ознакомиться перед покупкой
Гараж является неотъемлемой часть любогопроектазагородного дома потому, что большая часть тех, кто его строит, имеет личный автотранспорт. Нередко семья имеет две, а то и три машины. Разме
Привыкли брать от жизни сполна? Не терпите компромиссов? Хотите максимум возможностей и эксклюзивный дизайн? Тогда домашний кинотеатр Samsung HT-C9950W создан именно для вас!
Все статьи рубрики Прочее

© 2005 - 2019 Строительный портал UkrStroy.net