Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Зниження фіскального навантаження на економіку та підвищення конкурентоздатності країни

10 мая 2010г. 18:50

Основним стратегічним завданням реформування податкової системи України є зниження фіскального навантаження на економіку та підвищення конкурентоздатності країни. Про це Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив сьогодні на нараді з питань підготовки нового проекту Податкового кодексу за участю представників Міністерства фінансів, Міністерства економіки, бізнес-асоціацій і експертів Світового банку та Німецької консультативної групи.

На думку Сергія Тігіпка, підготовка нової редакції Податкового кодексу є необхідним і своєчасним кроком, який сприятиме поліпшенню умов провадження підприємницької діяльності та залученню додаткових інвестицій.

«Важливо, що робота над Податковим кодексом іде одночасно з прийняттям інших важливих рішень щодо запровадження єдиного соціального збору, скорочення видів діяльності, які підлягають ліцензуванню, зменшення кількості контролюючих органів тощо», - зазначив урядовець. Крім того, прийняття Податкового кодексу допоможе адаптувати українське податкове законодавство до вимог міжнародних стандартів, що спростить процеси євроінтеграції України.

За словами Сергія Тігіпка, кодекс передбачатиме суттєве зменшення податкового навантаження на малий та середній бізнес. «Насамперед, ми повинні впорядкувати законодавчу базу. Крім того, необхідно спростити адміністрування податків, зокрема зблизивши бухгалтерський та податковий облік. Ще одне завдання – зменшення обсягів статистичної звітності для підприємців. У комплексі ці заходи дадуть змогу серйозно поліпшити умови ведення бізнесу в Україні», – вважає Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що новий Податковий кодекс може набрати чинності вже з 2011 року. «Ми плануємо влітку передати проект Податкового кодексу до Верховної Ради України. Крім того, ми маємо намір винести проект документа на публічне обговорення за участю експертів та самих підприємців», – зазначив урядовець.

Источник: ibud.ua
Просмотров: 936
Комментарии
Читайте также
Кабмин ввел новые правила, по которым украинцам предоставляется субсидия при оплате коммунальных услуг. К 1 июля эти тарифы должны подняться примерно на 40%. Мы выяснили, кто теперь может получить скидку.
09 апреля 2014г.   
Цены на жилье формируются в Украине по тому же принципу, что и цена на все остальные продукты – ее определяет спрос, - об этом рассказал Лев Парцхаладзе, глава Конфедерации строителей Украины.
15 ноября 2013г.   
Как столичная власть распределит бюджет столицы — 1,7 млрд грн. Картина вырисовывается достаточно хорошая, правда, есть один нюанс - скоро выборы.
31 января 2013г.   
Все новости рубрики Экономика

© 2005 - 2020 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке