Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Звукоизоляция TECSOUND. Материалы и монтаж.

TECSOUND – звукоізоляційні мембрани останнього покоління, які дозволяють зробити найбільш тонку і в той же час ефективну звукоізоляцію стелі, стіни і підлоги. Якщо потрібно надійн

Цена: 435 грн. / кв. м
в наличии
Код товара: 1
Заказать товар
Получить скидку 3%
Адрес: Киев и область, Киев
Контактный телефон: 0679758815 (Дмитрий)

Близько 95% матеріалів, представлених на українському ринку різними виробниками і які класифікуються ними як звукоізоляційні матеріали, насправді є лише легкими шумопоглинаючими матеріалами. Вони вимагають монтажу більш товстих систем звукоізоляції, що часто не влаштовує багатьох споживачів. Вони не відсікають і не відбивають акустичний шум, а тільки частково його поглинають. Але відтепер в Україні з’явилась найбільш ефективна важка мінеральна звукоізоляційна мембрана TECSOUND для звукоізоляції стін.

Лідер у світі звукоізоляційних матеріалів тепер в Україні!

Що таке TECSOUND ?
Один з найкращих у світі звукоізоляційних матеріалів тепер в Україні!

TECSOUND – звукоізоляційні мембрани останнього покоління, які дозволяють зробити найбільш тонку і в той же час ефективну звукоізоляцію стелі, стіни і підлоги. Якщо потрібно надійно захистити себе від шуму, не втративши площу і об’єм приміщення, цей матеріал стане кращим Вашим вибором!

Звукоізоляційні матеріали TECSOUND – це синтетичні звукоізоляційні мембрани високої щільності, основані на полімері, що не містять бітуму і каучуку, що робить їх наделастичними, гнучкими, міцними і довговічними.

До складу матеріалу входить мінерал Арагоніт. Арагоніт забезпечує матеріалу високу щільність (маса 1 м2 Tecsound при товщині 5.3 мм – 10 кг, об’ємна щільність Tecsound – 1900 кг/м3). Свою назву мінерал отримав по місцевості Арагон, в якій його видобувають (Іспанія). Мінерал є різновидом (поліформом) кальцитів (CaCO3).

Переваги звукоізоляційного матеріалу TECSOUND:

Звукоізоляційні мембрани TECSOUND – це унікальний продукт, аналогів якому немає в Україні.
Для їх виробництва використовують найкращі звуковбирні (войлок) і звукоізолюючі (полімер) матеріали, які надають мембрані високий коефіцієнт звукоізоляції.
Звукоізоляційний матеріал TECSOUND відбиває звук, не пропускаючи звукові хвилі з одного приміщення в інше. Це єдиний матеріал, що працює як звуковий бар’єр.
Продукція відповідає всім міжнародним та українським нормам і є лідером серед звукоізоляційних матеріалів в Європі для звукоізоляції перегородок.
Продукція сертифікована і має безліч протоколів досліджень.
Звукоізоляційний матеріал ідеально підходить для застосування як в приватних будинках, так і в промислових, офісних будівлях, студіях, кінотеатрах, концертних холах і в багатьох інших приміщеннях, де необхідна якісна, високоефективна звукоізоляція.
Звукоізоляційні матеріали TECSOUND допомагають зберегти цінні квадратні метри у Вашому приміщенні через невелику товщину матеріалу (2,6 мм, 3,8 мм, 14 мм). Висока щільність матеріалу TECSOUND (1900 кг/м3) дозволяє істотно збільшити масу конструкцій практично не займаючи місця. Маса конструкції грає першочергову роль в ефективності звукоізоляції. Це означає, що можливо досягти високих показників звукоізоляції за рахунок мінімальної товщини.
Високий коефіцієнт звукоізоляції (Rw) матеріалу (від 28 до 30 дБ). Використовуючи матеріал в перегородках, можна досягти показника звукоізоляції понад Rw 70 дБ.
Істотно підсилює звукопоглинання. Звукоізоляція TECSOUND використовується в комбінації з традиційними звукопоглинальними матеріалами, наприклад, мінераловатною ізоляцією, підвищуючи їх ізоляційні властивості. Проходячи крізь матеріали з різною щільністю, звукопроникність сильно знижується за рахунок принципу «масивний-пружний-масивний матеріал».
Звукоізолюює низькочастотний шум, а також весь частотний діапазон. Завдяки високій щільності і еластичності, знижує шумопроникнення за рахунок резонансної частоти. Вдаряючись о матеріал, вібрація звукової хвилі передається на звукоізоляцію TECSOUND, де звук в’язне і не проходить далі. Це дозволяє збільшити звукоізоляцію всього частотного діапазону.
Звукоізоляційний матеріал не містить у своєму складі бітуму і свинцю, що робить його еластичним і гнучким і дає можливість використовувати в кутах і на нерівних поверхнях, зберігаючи при цьому властивості і структуру матеріалу.
Зменшує вібрацію гіпсокартону і металевих елементів. Іншими словами, TECSOUND повністю прибирає серйозні недоліки інших матеріалів, які використовують в звукоізоляційних конструкціях для звукоізоляції стелі.
Довговічний і надійний. Гарантія – 20 років.
Стійкість до високих і низьких температур підвищує його функціональність і надійність. Матеріал не вбирає вологу, не пліснявіє і не гниє.
Мікроскопічний. Завдяки своїм властивостям легко і зручно використовується при монтажі. Також має самоклеючий шар, що спрощує процедуру монтажу.
Має мінімальну групу горючості (Г1), що відносить даний матеріал до важкозаймистих, слабогорючих, самозатухаючих матеріалів.
Екологічно чистий, безпечний для здоров’я дітей і дорослих, що підтверджується українськими та міжнародними висновками санітарно-епідеміологічних служб.
Висока звукоізоляція металевих покрівель (металочерепиця, фалцевая покрівля, плоска покрівля з профнастилу).

Зіткнувшись з новим матеріалом, у Вас може виникнути безліч питань. Відповіді на деякі з них ви зможете знайти в порівняльній характеристиці звукоізоляційних матеріалів. Також ми завжди готові відповісти на ваші запитання у нас в офісі або по телефону.

Щорічно компанією TEXSA S. A. випускається близько 3 000 000 кв. метрів звукоізоляційних матеріалів TECSOUND. Матеріали TECSOUND виробництва компанії TEXSA S. A. застосовують сотні великих фірм у всьому світі.

Практично всі об’єкти одного з найвідоміших архітекторів світу Нормана Фостера не обходяться без застосування матеріалу TECSOUND, що ще раз демонструє високу ефективність звукоізоляційних матеріалів TECSOUND і довіру до нього професіоналів.

Минимальный заказ: 1 рулон
Обновлено 22 февраля 2018г.
Поделиться в


© 2005 - 2021 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке