Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Розробка проектів організації будівництва (ПОБ)

Детальну інформацію від ГІП Матвієнко Д. О. дивись: http://www.ppr.in.ua/
ПОБ - вид проектно-технологічної документації у складі проекту, яка містить рішення з організації будівництва об’єкта в цілому та, за необхідності, черги, пускового комплексу,

Заказать услугу
Адрес: Киев и область, Київ, Київська обл., 08606, м. Васильків, вул. Прорізна, буд. 1А.
Контактный телефон: 0505912420 (Матвієнко Дмитро Олександрович)
Розробка проектів організації будівництва (ПОБ), Київ

1. Кваліфікаційний сертифікат АР № 001168 (технологія будівельного виробництва). Зреєстрований у реєстрі атестованих осіб 25.07.2012 р. за № 1138, згідно з рішенням Атестаційної архітектурно-будівельної комісії.  Свідотство № 00650 (підвищення кваліфікації) від 14.02.2018 р. м. Київ.
2. Кваліфікаційний сертифікат АР № 003403 (механічний опір та стійкість). Зреєстрований у реєстрі атестованих осіб 25.07.2012 р. за № 1138, згідно з рішенням Атестаційної архітектурно-будівельної комісії.  Свідотство № 00207 (підвищення кваліфікації) від 07.12.2017 р. м. Київ.
ПОБ має містити загальні рішення з організації будівництва об’єкта в цілому. У випадку здійснення будівництва за чергами, пусковими комплексами ПОБ кожної черги, пускового комплексу має враховувати умови будівництва об’єкта в цілому.
З урахуванням матеріалів ПОБ формуються рішення з організації будівництва та з розподілу витрат щодо його фінансування і матеріально-технічного забезпечення.
ПОБ має бути ув’язаний з іншими розділами проектної документації.
ПОБ розробляє генеральна проектна організація із залученням, за необхідності, інших проектних або науково-дослідних організацій для розроблення окремих розділів проекту.
Для капітального ремонту, реконструкції, технічного переоснащення існуючого об’єкта ПОБ розробляється із залученням замовника.
У ПОБ загальна тривалість будівництва, а також тривалість і послідовність виконання окремих етапів робіт визначаються шляхом календарного планування з урахуванням переліку та обсягів робіт, їх технологічного та організаційного взаємозв’язку.
У календарних планах будівництва об’єкта виділяються роботи з підготовки до будівництва (або розробляється календарний план на підготовчий період окремо).

Обновлено 17 июля 2019г.
Поделиться в


© 2005 - 2019 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке