Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Повітряно бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка

Повітряно бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка
Розробляючи незвичайний і стильний аквадизайн ми створюємо інтер'єрні композиції в яких застосовуємо повітряно бульбашкові колони і колонади.
Як правило ми не працюємо зі звичайними колонами і практично завжди розробляючи дизайн аква композицій, наші водно бульбашкові колони мають чітку приналежність до стилю в дизайні інтер'єру або композиційного сюжету.
Бульбашкові колони в інтер'єрі виглядають дуже красиво і незвично. Рух бульбашок повітря вгору, заспокоює і заворожує, труби з бульбашками підсвічуються, створюючи чарівну гру світлотіні.
Працюючи в різних стилях ми застосовуємо ексклюзивні форми і текстури, і завжди добиваємося відмінного результату створюючи незвичайний аквадизайн. Запропоновані нами рішення затребувані при оформленні як бізнес інтер'єрів, так і інтер'єрів приватного будинку або квартири.
Технологія повітряної рециркуляції спрощує експлуатацію колон, а використання спеціальних антисептиків дозволяє уникнути заміни води протягом тривалого часу.
Розробляючи і виготовляючи бульбашкові колонади і колони ми намагаємося акцентувати увагу на декорі таким чином, щоб надалі при невеликій кількості додаткового декору їх можна було гармонійно вписати практично в будь-який дизайн інтер'єру.
Цена: 1 грн. / услуга
Регион: Черновицкая область, г. Черновцы, ул. Хотинская, 43
Контактный телефон: 0951054285, 0509955717
Контактное лицо: Москаленко Роман Валентинович
Обновлено 03 июня 2020г.
Поделиться объявлением

© 2005 - 2021 Строительный портал UkrStroy.net
О нас    Реклама на сайте    Обратная связь    Сообщить об ошибке