Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Утеплення пінопластом та мінеральною ватою

Утеплення будинків пінопластом та мінеральною ватою,нанесення декоративної штукатурки короїд,баранек.Власне риштування,доставка та продаж матеріалів,виконання робіт під ключ.

Цена: 150,00 грн / кв. м
Заказать услугу
Получить скидку 5%
Адрес: Тернопольская область, Тернополь, Чубинського
Контактный телефон: 067-354-61-97,098-645-15-97 (Сніжок Василь Сергійович)
Утеплення пінопластом та мінеральною ватою, Тернополь

Утеплення будинку пінопластом власними силами.
На цьому етапі утеплення стін не так вже і багато роботи. Всі тріщини, вибоїни і руйнування старої штукатурки потрібно ретельно закрити цементно-піщаним розчином або клеєм, який буде використовуватися в подальшому для наклеювання пінопластових плит. Природно, поверхню стіни для поліпшення адгезії поверхні необхідно розкрити грунтовкою глибоко проникнення типу Cerasit CT17.
Не варто грунтувати відразу всю утеплять поверхню будинку – тільки по одній стіні. Загрунтували стіну – обклеїли пінопластом. Потім наступну і наступну. Ось і все, що від вас буде потрібно на даній стадії виконання робіт.
Кріплення пінопласту до стіни
Ви ж не хочете, щоб вийшла в результаті обклеювання пінопластом поверхня виявилася кривої? Саме тому початківцям майстрам варто скористатися так званим дідівським пристосуванням «павук».

Кріплення пінопласту до стіни зовні будинку
Змайструвати його досить просто – знадобиться міцна нитка і грузик. По кутах утеплюваної пінопластом стіни в самому верху забиваємо по одному дюбелю. Внизу стіни, прямісінько під верхніми дюбелями, також забиваємо по одному дюбелю. З ниток і вантажів майструємо два схилу, які і прив'язуємо до двох дюбелів, забитим вгорі стіни. Коли відвісні «заспокояться» і їх нитки візьмуть строго вертикальне положення, прив'язуємо їх внизу до забитих там дюбелів. І останнім рухом у створенні «павука» є натягування горизонтальної нитки – просто прив'язуємо її за допомогою вузликів до двох вертикально натягнутих нитках. Горизонтальна нитка повинна практично вільно переміщатися вгору і вниз. Саме стосовно неї на дотик і потрібно клеїти пінопласт.
Павук готовий, можна просуватися далі. Обмовлюся відразу – пінопласт виробляють двох розмірів. Плити, що мають габарити 1,0 х 0,5 м, набагато зручніше в роботі, ніж плита 1 х 1м. Якщо вже говорити про застосовуваний пінопласті, то перевагу краще віддати матеріалу 25-й щільності, що має товщину 50мм.

Утеплення стін пінопластом своїми руками
Тепер трохи про клей, який забезпечує кріплення пінопласту до стіни. В якості сполучного елемента між пінопластом і поверхнею стіни застосовується спеціальний клей – якщо мова йде про Cerasit, то ця фірма виробляє клей з коротким назвою СМ83. Попрошу не плутати з СМ85 – перший застосовується для наклеювання пінопласту, а другий для його армування. Цей клей, як і всі інші сухі суміші, розчиняється у воді і ретельно перемішується будівельним міксером. На рахунок густоти хочу сказати одне – чим густіше клей, тим менше шансів у пінопластових плит сповзати по стіні. Сильно густий клей, звичайно, теж погано, тому доведеться вам самостійно знайти оптимальні пропорції – це не важко, вже після другого замісу будете точно знати, який клей потрібен.

Зовнішнє утеплення стін пінопластом фото
На пінопласт клей наноситься так званими «ляпухи», штуки по чотири з кожного краю листа пінопласту і пару штук посередині. Після чого лист прикладається до стіни і за допомогою рівня або рівною рейки притискається до тих пір, поки натягнута горизонтально нитка не буде рівномірно стосуватися пінопласту у всіх його точках. Свежепріклеенний пінопласт залишаємо висихати на добу.
Як показує практика, одного клею для надійного кріплення пінопласту до стіни, на жаль, мало – саме тому додатково використовуються так звані парасольки. Це щось на зразок дюбелів, що мають дуже велику капелюшок. Кожен аркуш потрібно закріпити в п'яти місцях – по чотирьох кутах та посередині. Свердлимо необхідні отвори і забиваємо парасольки. Забиваємо так, щоб капелюшки були трохи втоплені в пінопласті, а що утворилися поглиблення в районі забитих парасольок вирівнюємо за допомогою клею.

Технологія утеплення стін пінопластом зовні
Наступний етап утеплення стін пінопластом зовні своїми руками – армування
Ось ми вже добралися і до армування пінопласту – цей процес також не відрізняється особливою складністю. Вам знадобиться капронова кислотостійка сітка і СМ85, якщо мова йде про клей фірми Cerasit. Під верхом стіни наноситься трохи клею для армування, після чого шпателем в нього вдавлюється сітка. Цей процес ідентичний шпаклівці. Хоча є трохи нюансів – якщо ви не хочете бачити тріщини в місцях з'єднання сіток на вже готової поверхні, сітку треба клеїти внахлест один на одного приблизно в 10-15см. На кутах сітку потрібно загинати так, щоб вона заходила на сусідню стіну на 20-30см.

Утеплення фасаду будинку пінопластом своїми руками
Ну і завершальним етапом утеплення стін пінопластом зовні є їх штукатурка. Виконується вона тим же клеєм, що і армування пінопласту. Тут можна піти двома шляхами: перший – це нанесення зміцнюючого штукатурного клею шляхом шпаклівки, і другий – це штукатурка за всіма правилами з використанням полутера. В принципі, і той і інший спосіб хороший по-своєму – як кажуть, кому як зручніше і хто як звик працювати. Різниця між цими способами полягає в тому, що для досягнення рівної поверхні за допомогою шпателя вам знадобиться нанести два шари клею, а за допомогою полутера – всього один.

Ось, в принципі, і весь процес утеплення фасадів пінопластом. Можна сказати, що стіни утеплені і готові до нанесення різного роду декоративних покриттів. Це може бути «короїд», камінцева декоративна штукатурка або яке-небудь інше покриття. Важливо тільки пам'ятати, що перед їх нанесенням оштукатурений пінопласт необхідно розкрити фарбою – грунтовкою зразок Cerasit CT16.
Економте свої кошти і час, вибираючи утеплення стін пінопластом своїми руками, до того ж, це дозволить вам всю зиму відчувати себе комфортно

Обновлено 05 сентября 2015г.
Поделиться в
© 2005 - 2018 Строительный портал UkrStroy.net