Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Утеплення фасадів мінеральною ватою Львів

Професійне утеплення будинків мінеральною ватою.
Гуртівня «CERESIT» всі матеріали для утеплення фасадів в одному місці за цінами від виробника.

Заказать услугу
Адрес: Львовская область, Львів, Пасічна 135
Контактный телефон: 097 6713544 (Євген)
Утеплення фасадів мінеральною ватою Львів, Львів

ТЗОВ «Будкомплект про» (ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ)
Компанія спеціалізується на продажі будівельних систем “під ключ”. Основна перевага нашої компанії – можливість придбати в одному місці весь перелік продуктів по системі утеплення фасаду CERESIT, влаштування підлоги та гідроізоляції, Ми однаково ретельно підійдемо до вирішення проблеми як на приватному котеджі, так і на промисловому чи житловому будинку.
Звернувшись у нашу компанію Ви можете отримати наступні послуги:професійне утеплення фасадів будинку пінопластом або мінеральною ватою , оцінка стану споруди, розробка технічного рішення та рекомендації що до вибору системи. Крім цього ми повністю укомплектуємо Ваш об’єкт, доставивши матеріали на будівельний майданчик. Досвідчені спеціалісти компанії «Будкомплект ПРО», за Вашим бажанням, нададуть послуги по технічному супроводу об’єкту будівництва.
Багаторічний довід роботи наших працівників з такими брендами як Ceresit, Thomsit, Knauf, Rockwool,Техноніколь дозволяє нам безпомилково прийняти рішення що до вирішення будь якого завдання. Незмінним гаслом компанії «Будкомплект ПРО» є – гарантований результат за оптимальну ціну.

Обновлено 09 сентября 2015г.
Поделиться в
© 2005 - 2019 Строительный портал UkrStroy.net