Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Пластификатор Полипласт СП1 (С3) для брусчатки

Пластификатор Полипласт СП1 (С3) для производства тротуарной плитки и изделий с бетона

Цена: 600,00 грн / мешок
есть в наличии
Заказать товар
Адрес: Тернопольская область, Тернополь
Контактный телефон: 0976536033, 0936055603 (Игорь)
Пластификатор Полипласт СП1 (С3) для брусчатки, Тернополь

Пластификатор Полипласт СП1 (С3) для производства тротуарной плитки и изделий с бетона для улудшения качества (улудшене марки бетона, противоморозные свойства бетона и уменшает водопоглащение). СП1 (С3) является концентратом производства Россия.  

Суперпластифікатор ПОЛІПЛАСТ СП-1(C3) рекомендується застосовувати у виробництві збірного залізобетону, у тому числі переднапруженого, у виробництві конструкцій з монолітного важкого бетону класів по міцності на стискування В15 і вище, у виробництві конструкцій з дрібнозернистого бетону класів по міцності В10 і вище, у виробництві конструкцій з легкого бетону, а також для виробництва густоармірованних конструкцій, тонкостінних конструкцій і конструкцій із складною конфігурацією. Максимальна ефективність суперпластифікатора ПОЛІПЛАСТ СП-1 досягається при виготовленні високорухливих сумішей П4 і П5 і при здобутті високоміцних бетонів В40 і вище.

Суперпластифікатор ПОЛІПЛАСТ СП-1 рекомендується застосовувати при необхідності виробництва бетонних сумішей з використанням нестандартних заповнювачів і дрібних пісків, а також при вживанні шлакопортландцемента.

Вживання суперпластифікатора ПОЛІПЛАСТ СП-1 дозволяє:

• збільшити рухливість бетонної суміші від П1 до П5 без зниження міцності і довговічності бетону (при незмінному вмісті води і цементу);

• збільшити міцність бетону на 20% і більш (за рахунок скорочення витрати води при незмінних витраті цементу і рухливості бетонної суміші);

• отримати бетони з високою водонепроникністю (W8 і більш), морозостійкістю (F300 і більш) і корозійною стійкістю;

• понизити витрату цементу в рівнорухливих сумішах на 15-20%;

• скоротити час і енергетичні витрати на обробку тепло-вологості бетону;

• значно скоротити час і енергетичні витрати на вібрацію бетонної суміші, а у ряді випадків і повністю відмовитися від вібрації  Вплив суперпластифікатора ПОЛІПЛАСТ СП-1 на рухливість бетонної суміші і міцність бетону.

Зовнішній вигляд і властивості Суперпластифікатор ПОЛІПЛАСТ СП-1 поставляється в сухій  формі у вигляді водорозчинного порошку коричневого кольору.

Дозування Суперпластифікатор ПОЛІПЛАСТ СП-1 додається в бетонні і розчини суміші у вигляді водного розчину робочої концентрації в кількості 0,4 — 0,8% сухої речовини від маси цементу.

Зберігання Гарантійний термін зберігання суперпластифікатора ПОЛІПЛАСТ СП-1 складає 1 рік. Добавка в сухій формі повинна зберігатися в заводській упаковці на закритих складах будь-якого типу. Добавка в рідкій формі повинна зберігатися в закритих ємкостях при температурі не менше плюс 10°С.

Упаковка і постачання У сухій формі добавка упаковується в поліпропіленовиє або паперові мішки з поліетиленовим вкладишем по 25кг.

Обновлено 28 февраля 2017г.
Поделиться в
© 2005 - 2018 Строительный портал UkrStroy.net