Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Клей для пенопласта и мин. ваты Baumit NivoFix

Характеристики:
Производитель: Baumit.
Страна производства: Украина.
Назначение: строительный.
Природа основы: другое.
Тип: цементный
Приклеиваемый материал/изделие: минеральная вата, пенопласт, плитка.
Условия эксплуатации: универсальный.

Цена: 99,00 грн / шт.
есть в наличии
Заказать товар
Адрес: Житомирская область, Житомир, 10002
Контактный телефон: 0973758484, 0934193281 (Александр Ивасюк)
Клей для пенопласта и мин. ваты Baumit NivoFix, Житомир

Розчин використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання мінераловатних і пінополістирольних плит і для виконання армованого шару. Паропроникна. Еластична, має дуже добре зчеплення з несучою основою і мінераловатною і пінополістирольною плитою. Можливе використання для приклеювання на стіни або підлогу керамічної плитки, скломозаїки і порцелянових плиток, клінкерних і кам’яних плиток.

ВЛАСТИВОСТІ

-     ПАРОПРОНИКНА

-     ВИСОКА АДГЕЗІЯ

-     ЗРУЧНА У ВИКОРИСТАННІ

-     ВИСОКОПЛАСТИЧНА

ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ

Клеючий розчин Момент перемішують вручну або механічним способом до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз, після чого розчин можна використовувати на протязі 4 годин. Роботи проводити при температурі основи від +5 до + ЗО °С. Коли розчин схоплюється, його треба оберігати від замерзання, швидкого висихання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20 °С при відносній вологості 60%. Для приклеювання теплоізоляційних плит клеючий розчин наноситься по периметру плит ему гою (шириною 4-5 см). В центрі плити форм ується 6-8 плям,висотою не менше 1см і діаметром біля 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно одна одної. Площа, вкрита розчином, повинна складати не менше 40 % від площі плити.Наносити клеючий розчин на всю поверхню зубчатого шпателя із зубцями 8*8мм або 10*10мм можна лише маючи рівну основу. Розчин не повинен попадати на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

Спочатку бажано зробити рівною стороною шпателю тонкий контактний шар по периметру мінераловатної і пінополістирольної плити і в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить роботу по монтажу плит.

До виготовлення армованого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Клеючий розчин тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчатою стороною формуємо борозни. Сітка із скловолокна вдавлюється в клеючий розчин. Виступаючий розчин вирівнюється пласким шпателем. При цьому сітка обов'язково повинна знаходитись в середині шару клеючого розчину і малюнок сітки не повинен проступати. Сітка укладається одночасно двома полотнами зверху вниз з нахлестом країв в 10 см. Нерівності необхідно ретельно зашліфовувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки (2-3 мм). В суміш вливати тільки прохолодну воду.

Інструменти повинні бути вимиті відразу після закінчення роботи.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців віддати виробництва, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками.
Максимальне зерно 0,3 мм
Кількість води для замішування розчину 0,16-0,2 л/кг суміші
Час використання до 4 годин
Температура повітря і основи при використанні Від + 5 °до + 30 °С
Товщина шару До 15 мм
Витрата: - в якості клею для плит Від 5 кг/м2
- в якості арміруючого шару Від 5 кг/м2
Міцність зчеплення 3 основою більше 0,8 МПа

Обновлено 07 марта 2018г.
Поделиться в
© 2005 - 2018 Строительный портал UkrStroy.net