Регистрация на портале      Вход
UkrStroy.net
где искать:              

Теплоізоляція горизонтальна

Цена: 175,00 грн / кв. м
Пінополіуретан – в тричі ефективніший утеплювач (від відомих пінопласту чи мінвати), наноситься безшовним шаром на любі поверхні будь-якої форми, забезпечує теплозахист, шумозахист та гідроізоляцію фундаменту, стін, стелі, перекриття, мансарди, покрівлі та даху у будівництві, а також для утеплення ангарів, овочесховищ, морозильних та сушильних камер, промислових, торгівельних чи виробничих приміщень. Пінополіуретан еколочіно та пожежобезпечний матеріал, використовується у побутових холодильниках та бойлерах, він не поглинає вологу, його не їдять гризуни ГАРАНТІЯ 25 років.

Якісна теплоізоляція пінополіуретаном здатна за короткий час та невеликі капіталовкладення вирішити цю проблему, і окупиться повністю за 3-4 роки. Горизонтальна теплоізоляція в 2 рази ефективніша від теплоізоляції стін, та в 2 рази менша площа робіт.

Теплоізоляційні властивості як несучих конструкцій, так і утеплювачів відіграють вирішальну роль у забезпеченні комфортних умов в приміщеннях самого різного призначення, але не меншу роль в умовах кризи, відіграє правильність почерговості утеплення. Оскільки тепло за своїми теплоізоляційними властивостями піднімається вгору, то більшість тепловтрат, а це понад 40% проходить через горизонтальні несучі конструкції: перекриття, мансард, або дах. У більшості випадків перекриття з бетону чи дерева товщиною 20-25 см, не володіють достатнім теплозахистом і 40% коштів затрачених на обігрів, отоплення приміщень, йдуть за вітром. Тому теплоізоляція горизонтальних конструкцій відіграє вирішальну роль в утепленні дому.

Консультації за телефонами:

099 43 22 882

068 077 55 05

Або на нашому сайті www.ppu.cv.ua

Регион: Черновицкая область, Лужани
Контактный телефон: +38099 43 22 882, +38068 077 55 05
Контактное лицо: Сергій
Обновлено 16 октября 2018г.© 2005 - 2018 Строительный портал UkrStroy.net